سرور مجازی فارکس

با خرید vps فارکس یک IP ثابت در اختیار کاربران قرار میگیرد و بدون اینکه مشکل نشت اطلاعات و شناسایی محل جغرافیایی واقعی آنها وجود داشته باشد میتوانند در این بستر فعالیت کنند.

خرید سرور مجازی فارکس

اتصال بدون قطعی با سرور مجازی فارکس

لوکیشن های سرور مجازی فارکس

کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید

فارکس چیست؟

درباره فارکس بیشتر بدانید

فارکس (FOREX) یک بازار نامتمرکز برای معامله‌گری و تبادل ارز است و به عنوان یکی از بزرگ‌ترین بازارهای سرمایه‌گذاری در جهان شناخته می‌شود. کسانی که به بازارها مالی و کسب درآمد دلاری علاقه‌مند هستند می‌توانید فارکس را برای فعالیت خودشان انتخاب کنند.

حجم بالای معاملاتی که در فارکس انجام می‌شود در میزان درآمد افراد فعال در این بازار نقش قابل توجهی دارد و کسانی که شناخت خوبی درباره تبادل ارزهای مختلف داشته باشند می‌توانند از طریق این بازار بین‌المللی خرید و فروش ارزهای مختلف را انجام داده و درآمد حائز اهمیتی را به دست بیاورند.

سرور مجازی (VPS) فارکس چیست؟

فارکس نیز مانند سایر بازارهای مالی بین‌المللی فعالیت ایرانی‌ها را به دلیل تحریم‌ها ممنوع کرده و با IP ایران نمی‌توانید وارد فارکس شده و در آن فعالیت کنید. البته vps فارکس این امکان را برای دوستداران بازارهای مالی فراهم کرده که بدون محدودیت بتوانند از این بازار کسب درآمد کنند.

با خرید vps فارکس یک IP ثابت در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و بدون اینکه مشکل نشت اطلاعات و شناسایی محل جغرافیایی واقعی آن‌ها وجود داشته باشد می‌توانند در این بستر فعالیت کنند.

ویژگیهای سرور مجازی فارکس

اتصال بدون قطعی با سرور مجازی فارکس امکان فعالیت در بازار فارکس را بدون اختلال و قطعی برایتان فراهم می‌کند؛ بنابراین در لحظه می‌توانید معاملات خودتان را انجام دهید و از سودی که می‌توانید در این بازار کسب کنید بی‌نتیجه نخواهید ماند. با توجه به اینکه امنیت اطلاعات برای افراد فعال در بازار فارکس بسیار مهم است، با خرید این سرور می‌توانید در امنیت کامل در این بازار داد و ستدهای مالی خودتان را انجام دهید.

استفاده از IP ثابت با سرور مجازی فارکس مانع از مسدود شدن حسابتان موقع فعالیت در این بازار بین‌المللی می‌شود. بنابراین می‌توانید به راحتی حسابتان را در فارکس مدیریت کرده و از این بازار مالی گسترده کسب درآمد کنید.

نکات مهم خرید سرور مجازی فارکس

هنگام خرید vps برای فارکس باید به موقعیت جغرافیایی کشور انتخابی‌تان توجه داشته باشید؛ زیرا IP ثابتی که در اختیارتان قرار می‌گیرد متعلق به سرور آن کشور خواهد بود و شما نیز به عنوان شهروند آلمان، هلند، فرانسه، انگلیس یا .... در فارکس فعالیت می‌کنید.

حتماً باید به بالا بودن آپتایم سرور توجه داشته باشید. چون هر چقدر میزان آپتایم بالاتر باشد، احتمال از دسترس خارج شدن سرور کمتر خواهد بود. به طور معمول، سرور مجازی که دارای آپ‌تایم ۹۹.۹۹ است می‌تواند گزینه مناسبی برای فعالیت در بازار مالی فارکس باشد.

تیم پشتیبانی قوی شرکتی که سرور فارکس را از آن تهیه کرده‌اید کمکتان می‌کند تا بهتر بتوانید از این سرویس استفاده کنید و در زمان بروز اختلال در کنارتان خواهد بود؛ بنابراین به راحتی می‌توانید پوزیشنهای خودتان در فارکس را تنظیم کرده و بدون نگرانی از تغییر IP با مشکلات احتمالی در فارکس فعالیت کنید.

بهترین vps برای فارکس کدام است؟

بهترین وی پی اس یا سرور مجازی برای فارکس سروری است که امنیت بالا، سرعت مناسب، پشتیبانی حرفه‌ای و آدرس IP ثابت و اختصاصی داشته باشد. همچنین این سرور باید با پلتفرم‌های بروکرهای فارکس سازگار باشد، تا موقع استفاده از سرور برای کاربران مشکلی رخ ندهد و به عنوان یک کاربر غیرمجاز شناخته نشوند.

با خرید این سرور می‌توانید تحریم‌ها را دور بزنید و بدون اینکه به عنوان یک کاربر ایرانی شناخته شوید، با یک IP ثابت که متعلق به یک کشور دیگر است در فارکس فعالیت داشته باشید.

سؤالات متداول+ جواب

سوالات پرتکرار درمورد فارکس

سرور مجازی فارکس یک IP ثابت در یک موقعیت جغرافیایی متفاوت در اختیارتان قرار می‌دهد تا بدون محدودیت بتوانید در این بازار مالی بین‌المللی فعالیت کنید.

سرور مجازی فارکس با جود آپتایم و سرعت بالا و اختلال کم، مسیر فعالیت افراد مختلف در بازار مالی بین‌المللی را برای انجام مبادلات ارزی هموار می‌کند.

فارکس دارای سیستم‌ها و الگوریتم‌های هوشمندی برای تشخیص هکرها و نفوذ به این سیستم مالی است. با وجود IP ثابت می‌توانید بدون محدودیت بابت تحریم یا تغییر لوکیشن در این بازار فعالیت کنید.

امنیت و سرعت بالا، فعالیت در فارکس بدون محدودیت تحریم و کسب درآمد بالا از جمله مزایای خرید سرور فارکس محسوب می‌شوند.

هر چقدر فاصله بین بروکر و سرور کمتر باشد، میزان اختلالات کمتر می‌شود و سریع‌تر می‌توانید به نتیجه برسید.