سرور اختصاصی

آریاسرور با ایجاد یک شبکه‌ی خصوصی و استفاده از بهترین تجهیزات سخت‌افزاری در دیتاسنترهای بزرگ دنیا نظیر پارس آنلاین ، هتزنر ، ovh و...  خدمات متنوعی را به شما ارائه می‌دهد. استفاده از سرورهای جدید با برندهای معتبر جهانی تضمین کننده‌ی کیفیت خدمات ما خواهد بود. سرورهای اختصاصی آریاسرور از جدیدترین سخت افزارهای روز دنیا استفاده میکنند و میتواند نیازهای شرکت های کوچک و بزرگ را بدون کم و کاستی برآورده کند ، فضای بکاپ نیز بر روی سرورهای اختصای آریاسرور ارائه میشود تا امنیت داده ها تضمین شوند.

خرید سرور اختصاصی - خرید Dedicated Server

سرور اختصاصی ایران - فرانسه - آلمان - فلاند

لوکیشن های سرور اختصاصی

کشور مورد نظر خود را برای میزبانی سرور اختصای خود انتخاب کنید

سرور اختصاصی

شاید برای شما سوال باشد که سرور اختصاصی چیست؟ در پاسخ باید اشاره کنیم که سرور اختصاصی (Dedicated Server) به معنای استفاده از یک سرور یا کامپیوتر قوی، با منابع RAM ,CPU و HARD اختصاصی و با داشتن تمام دسترسی­ های سرور می ­باشد. ادارات و سازمان­ هایی که به دلیل ضرورت حفظ امنیت و پایداری بالا برای اطلاعات و خدمات، تمایلی به استفاده از هاست اشتراکی ندارند، بهتر است از سرور اختصاصی ایران استفاده کنند تا از مزایا و ویژگی­ های آن بهره ­مند شوند. از ویژگی های برتر سرور اختصای میتوان از مواردی نظیر منابع کاملا اختصای ، قدرت پردازش بی نظیر و بالا ، ترافیک کاملا اختصاصی با پهنای باند آزاد ، پورت شبکه 20گیگ برثانیه ، و... را نام برد سرور اختصای میتواند برای وب سایت هایی که منابع بالایی نیاز دارند و یا سرویس های تجاری که از سی آر ام های پرمصرف استفاده میکنند یا سرویس های اشتراک ویدئو و یا اپلیکیشن ها و بازی هایی که منابع مصرفی بسیار بالایی دارند و نیاز دارند که یک سرور پرقدرت حامی آنها باشد بدون شک بهترین گزینه خواهد بود.

سوالات متداول

اگر صاحب یک وبسایت با ترافیک بالا، فروشگاه‌آنلاین، سایت بازی آنلاین و یا اپلیکیشن پربازدید هستید، سرور اختصاصی یک گزینه بسیار مناسب برای شماست. سرور اختصاصی منابع، کیفیت و امنیت بیشتری برای شما فراهم می‌کند. تیم پشتیبانی و فروش آریا سرور به شما کمک میکند که با توجه به پروژه تان، توصیه ای حرفه ای دریافت کنید که کدام سرور را انتخاب کنید.

دو فاکتور اصلی وجود دارد که بین فضای ابری و سرور اختصاصی تمایز ایجاد می‌کند. اول اینکه، عملکرد خام دستگاه متفاوت است: هیچ لایه مجازی سازی وجود ندارد که منابع سرور اختصاصی را مصرف کند،‌ بنابراین تمام منابع فیزیکی سرور به‌صورت تضمینی در انحصار شماست. تفاوت دوم به سطح مدیریت سرور مربوط می‌شود. در سرورهای اختصاصی، مدیریت هرچیزی در اختیار شماست، از تنظیمات گرفته تا اطلاعاتی که روی سرور میزبانی می‌شود. همچنین اینکه چه نرم افزار پیشرفته‌ای را روی آن نصب کنید، اختیارش با خودتان است، ممکن است بسته به نوع کسب و کارتان بخواهید نرم افزار پیشرفته‌ای روی سرور اختصاصیتان نصب کنید. با این اوصاف، مهمترین مزیتی که سرور اختصاصی به شما می‌دهد، آزادی عمل است.

با توجه به افزایش پهنای باند شبکه ارتباطی در داخل کشور و بهبود زیرساخت‌ها سرعت دسترسی کاربران داخلی به سرورهای اختصاصی ایران تا ۴ برابر بیش‌ از سرورهایی مشابه در خارج کشور است. همچنین در زمینه امنیت و محافظت در مقابل حملات سایبری، سرویس های داخل مزیت‌های بیشتری دارند چرا که در زمان حملات، میتوان دسترسی را فقط به داخل کشور محدود کرد تا آن حملات بی اثر شوند. از طرفی با توجه به ارزان بودن ترافیک داخلی برای کاربران اینترنتی، این سرویس برای کاربران نهایی نیز مقرون به صرفه‌تر است. اما از نوع سخت افزار و منابع کاملا برابری میکنند سرورهای داخلی و خارج کشور و در نهایت این مورد بسته به نوع کسب و کار شما میتواند متفاوت باشد.

سایت‌ها و اپلیکیشن بسیار پربازدید
سایت‌های اشتراک ویدئو
سایت‌های بازی آنلاین
فروشگاه‌های اینترنتی متوسط و بزرگ
نرم افزارهای مدیریت کسب و کار دارند مانند CRM و ERP
سایتهای داینامیک با نرم‌افزارهایی با پایگاه‌داده‌های بزرگ
سایت‌هایی که به دنبال پهنای باند، آپتایم و پایداری بالا هستند
تحلیل بیگ دیتا
ماشین لرنینگ
ذخیره بک آپ ها
مجازی سازی
بلاکچین