خدمات کولوکیشن - افرانت

در صورتی که نیاز به اجاره سرور اختصاصی ندارید و سرور خودتان را دارید، بهتر است تا خدمات کولوکیشن (Co-Location – Colocation) آریاسرور را انتخاب کنید. در این سرویس ما تمامی امکانات مورد نیاز برای نگهداری سرور شما را در فضای رک های اختصاصی مان در دیتاسنترهای معتبر ایران را فراهم آورده ایم. دیتاسنترهای طرف قرارداد ما در آریاسرور در حال حاضر دیتاسنتر شاتل میباشد. در این سرویس ما خدمات پهنای باند، IP، برق، خنک سازی و فضای رک را برای کاربران فراهم مینماییم

خدمات کولوکیشن (Co-Location – Colocation)

کولوکیشن افرانت ایران

دیتاسنترهای کولوکیشن

دیتاسنتر کولوکیشن موردنظر خود را انتخاب کنید

پلن های کولوکیشن

پلن کولوکیشن مورد نظر خود را انتخاب کنید

یک یونیت

فضای رَک

پاور

2 امپر

ترافیک

2000GB

آپلینک

1x1G

ای پی اضافه

27/28/29/30/

Switch/Router

پشتیبانی

365/7/24

BGP

Personal IP

KVM

دوره قرارداد

ماهانه/سالانه

مانیتورینگ

آپتایم

99.9

از

2,990,000 تومان /ماهیانه

+750,000 تومان هزینه راه اندازی

خرید این پلان

سوالات متداول

پاسخ به سوالات متداول را از این لیست پیدا کنید

کولوکیشن و یا اجاره فضای رک به این معناست که شما مالک سروری میباشید ولی فضا و اینترنت مناسبی برای استقرار آن ندارید که در این صورت آریاسروره این امکانات را در اختیار شما قرار میدهد، اما خدمات اجاره سرور اختصاصی به این معناست که شما مالک سرور نمیباشید و اقدام به اجاره سرور اختصاصی از آریاسرور میکنید.

تعرفه خدمات کولوکیشن و یا اجاره فضای سرور به عواملی همچون اندازه سرور (یک یونیت، دو یونیت و …)، میزان مصرف ماهیانه ترافیک، میزان برق مورد نیاز و دیتاسنتری که سرور شما در آن قرار میگیرد، دارد.

در صورتی که این سرور ها قابلیت قرارگیری در فضای رک را داشته باشند و مصرف برق مناسبی داشته باشند، امکان میزبانی آنها وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما در واحد فروش در تماس باشید.

در صورتی که تمایل دارید میتوانید علاوه بر میزبانی سرور، مدیریت سرورتان را هم به آریاسرور بسپارید، در این صورت تمام کارهایی که قصد دارید روی سرورتان انجام شود توسط کارشناسان فنی آریاسرور انجام خواهد پذیرفت؛ همچنین می توانید سرویس مانیتورینگ آریاسرور را تهیه نمایید تا در صورتی که مشکلی در دسترسی سایت یا سرویس های مختلف سرور پیش آمد، بلافاصله در جریان قرار بگیرید و در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل اقدام نمایید.

نصب سرور در دیتاسنتر ممکن است بین ۳ تا ۵ روز کاری به طول انجامد.

در محیطی امن و با بهترین سیستم کولینگ برای تهویه هوا و تجهیزات به روز که سرور در بهترین شرایط نگهداری شود.

در سرویس کولوکیشن ملزم به خرید پهنای باند اختصاصی برای سرویس خود هستید و پس از تهیه پهنای باند سرعت دانلود و اپلود به همان میزان لیمیت خواهد شد، اما ترافیک مصرفی شما به صورت نامحدود خواهد بود

در صورت درخواست شما این امکان وجود دارد که نیم ساعت الی یک ساعت این دسترسی برای کاربر ایجاد گردد.