خرید سرور مجازی میکروتیک ایران

 آریاسرور همیشه در تلاش بوده که با فراهم آوری زیرساخت های لازم از چند لوکیشن بتواند حق انتخاب های مشریان عزیز را بالا ببرد. از همین رو هم اکنون میتوانید از چند دیتاسنتر در درون کشور عزیزمان ایران سرویس مورد نیاز خود را تهیه کنید .
آریاسرور همواره در تلاش است که با گسترش زیرساخت های خود در مراکز داده های مختلف نتوع سرویس های خود را با حفظ کیفیت برای مشتریان عزیز فراهم کند.

پلان ها

پلن سرور مجازی مورد نظر خود را انتخاب کنید

دیتاسنتر ها

دیتاسنتر مورد نظر خود را انتخاب کنید

توضيحات بیشتر

سرور مجازی میکروتیک ایران

سرور های مجازی میکروتیک آریاسرور از لوکیشن های وب با پینگ تایم بسیار مناسب  و ترافیک کاملا نامحدود ارائه می شوند. در آریاسرور همیشه تعداد سرور های مجازی که بر روی یک سرور اختصاصی ساخته می شوند کنترل می شود و این موضوع سرعت بالای پورت سرور های مجازی را تضمین میکند. مهم ترین فاکتور تاثیر گذار بر کیفیت سرور های مجازی میکروتیک سرعت و ظرفیت پورت آن ها می باشد. برای حفظ کیفیت پورت سرور مجازی میکروتیک باید به این نکته توجه داشت که معمولا سرور های اختصاصی دارای پورت 1 گیگابیت می باشند. این پورت بین سرورهای مجازی ساخته شده بر روی این سرور اختصاصی به اشتراک گذاشته می شود بنابراین هرچقدر تعداد این سرور های مجازی بر روی یک سرور اختصاصی کمتر باشد کیفیت پورت آن ها بهتر خواهد بود.ما در آریاسرور به این نکته توجه داشته و با تقسیم ماشین های مجازی متفاوت بر روی سرور های مجازی تمرکز خود را بر روی کیفیت پورت سرور های مجازی حفظ می کنیم.