خرید سرور مجازی ایران

 آریاسرور همیشه در تلاش بوده که با فراهم آوری زیرساخت های لازم از چند لوکیشن بتواند حق انتخاب های مشریان عزیز را بالا ببرد. از همین رو هم اکنون میتوانید از چند دیتاسنتر در درون کشور عزیزمان ایران سرویس مورد نیاز خود را تهیه کنید .
آریاسرور همواره در تلاش است که با بکار گیری از بالاترین کیفیت پورت و پهنای باند در شبکه اینترنت کشور و استفاده از بروز ترین سخت افزارهای RAM DDR4 , هارد های پرسرعت SAS Enterprise و SSD و SSD NVMe و همچنین پردازنده های Intel Xeon مخصوص سرورهای با پردازش بالا در مجهز ترین و جدید ترین دیتاسنترهای ایران قرار دارند انتخاب بسیار مناسبی جهت خرید سرور مجازی ایران می باشد , سرور مجازی ایران با استفاده از پورت اختصاصی 1 گیگابیت و ترافیک و پهنای باند گسترده نامحدود هزینه کاربران را در استفاده از ترافیک بسیار کم نموده و باعث شده تا کاربرانی که به دانلود و آپلود بالایی نیاز دارند از سرور مجازی ایران آریاسرور  استفاده نمایند. 
 

پلان ها

پلن سرور مجازی مورد نظر خود را انتخاب کنید

دیتاسنتر ها

دیتاسنتر مورد نظر خود را انتخاب کنید

توضيحات بیشتر

سرور مجازی ایران

سرور های مجازی  ایران  آریاسرور از دیتاسنتر های مختلف و با IP ثابت و پینگ تایم بسیار مناسب  و ترافیک کاملا نامحدود ارائه می شوند. در آریاسرور همیشه تعداد سرور های مجازی که بر روی یک سرور اختصاصی ساخته می شوند کنترل می شود و این موضوع سرعت بالای پورت سرور های مجازی را تضمین میکند. مهم ترین فاکتور تاثیر گذار بر کیفیت سرور های مجازی  سرعت و ظرفیت پورت آن ها می باشد. برای حفظ کیفیت پورت سرور مجازی ها باید به این نکته توجه داشت که معمولا سرور های اختصاصی دارای پورت 1 گیگابیت می باشند. این پورت بین سرورهای مجازی ساخته شده بر روی این سرور اختصاصی به اشتراک گذاشته می شود بنابراین هرچقدر تعداد این سرور های مجازی بر روی یک سرور اختصاصی کمتر باشد کیفیت پورت آن ها بهتر خواهد بود.ما در آریاسرور به این نکته توجه داشته و با تقسیم ماشین های مجازی متفاوت بر روی سرور های مجازی تمرکز خود را بر روی کیفیت پورت سرور های مجازی حفظ می کنیم.