خرید سرورمجازی فنلاند هتزنر

قیمت و کیفیت سرورهای اختصاصی هتزنر آلمان چند سال است که این دیتاسنتر را به یکی از انتخاب های به صرفه و با کیفیت برای مدیران فنی و کاربران ایرانی تبدیل کرده است ، در سال 2017 با راه اندازی دیتاسنتر جدید هتزنر در پارک فن آوری فنلاند و ارائه برخی مدل از سرورهای خود سرویس دهی در این دیتاسنتر را آغاز نمود ، کشور فنلاند با توجه به هوای خنک تر گزینه مناسبی برای مرکز داده هتزنر بوده است و هزینه تمام شده راه اندازی و نگهداری مرکز داده را نیز کاهش داده است ، به همین دلیل قیمت سرور Hetzner فنلاند کمتر از سرورهای مرکز داده آلمان این شرکت می باشند . در این میان رسانگار با ارائه این سرورها به همراه پشتیبانی و خدمات نرم افزاری رایگان بهترین فروشنده سرور اختصاصی در هتزنر آلمان میباشد.

پلن ها

پلن سرور مجازی مورد نظر خود را انتخاب کنید

دیتاسنتر ها

دیتاسنتر مورد نظر خود را انتخاب کنید

منابع سخت افزاری

سخت افزار سرور مجازی خود را انتخاب کنید

حافظه رم

0 گیگابایت

مقدار CPU

0 هسته

فضای هارد

0 گیگابایت

فضای رم
-
مقدار CPU
-
فضای هارد
-
ترافیک
-
زمان تحویل
-

قیمت‌ها

- تومان /ماهیانه

- تومان /3 ماهه

- تومان /6 ماهه

- تومان /سالیانه

خرید این پلن

فروش این محصول متوقف شده است

پلن انتخابی شما در در دسترس نیست، لطفا مقدار CPU را افزایش/کاهش دهید.

ویژگی های اصلی سرورهای آریاسرور

منابع اختصاصی کاملا اختصاصی و واقعی

Anti DDoS سخت افزاری و نرم افزاری

Ping Time پایین از ایران و پهنای باند بالا

پشتیبانی ۲۴/۷/۳۶۵ کامل بصورت تلفنی و تیکت

سوالات متداول

با سرویس های آریاسرور بهترین تجربه کسب و کار خودتون را داشته باشید.

بله. شما می توانید برای راه اندازی کلاس ها و رویدادهای آنلاین از سرور مجازی با حداقل ۸ گیگابایت رم و ۴ هسته CPU استفاده کنید. کافی است در مرحله انتخاب سیستم عامل، گزینه Ubuntu-16.04 BigBlueButton را انتخاب نمایید تا در زمان کوتاهی سرور آموزش مجازی به شما تحویل شود.

حتما؛ اما باید به این نکته توجه کنید که نصب سیستم عامل ویندوز به همراه دیتابیس حدود ۳۰ تا ۳۵ گیگابایت حجم را به تنهایی اشغال می کند.

خیر، با اینکه امکانات کامل تری مانند دسترسی Root و SSH را شامل می شود، شما میتوانید فقط از کنترل پنل دایرکت ادمین، سی پنل یا... استفاده و مانند هاست، سایتتان را به شکلی راحت مدیریت کنید و دیگر امور مدیریتی سرور را به ما بسپارید.

چنانچه اطلاعات سایت شما بر روی سرور یا هاست های ایران‌سرور باشد، تا سقف ۳ وب سایت را به صورت رایگان انتقال میدهیم. اگر سایت بر یک هاست یا سرور مجازی دیگر میزبانی می شوند، با ارسال بکاپ آنرا منتقل می کنیم.