خرید سرورمجازی آلمان هتزنر

قیمت و کیفیت سرور اختصاصی هتزنر آلمان این دیتاسنتر را به یکی از انتخاب‎های به صرفه و با کیفیت برای نیاز وب‎مستران ایرانی تبدیل کرده است ، در این میان تیم آریاسرور با ارائه سرور هتزنر آلمان به همراه  پشتیبانی و خدمات فوق العاده نرم‎ افزاری رایگان بر خدمات اصلی دیتاسنتر از بهترین فروشندگان سرور اختصاصی در دیتاسنتر هتزنر آلمان می‎باشد .

پلن ها

پلن سرور مجازی مورد نظر خود را انتخاب کنید

منابع سخت افزاری

سخت افزار سرور مجازی خود را انتخاب کنید

حافظه رم

0 گیگابایت

مقدار CPU

0 هسته

فضای هارد

0 گیگابایت

فضای رم
-
مقدار CPU
-
فضای هارد
-
ترافیک
-
زمان تحویل
-

قیمت‌ها

- تومان /ماهیانه

- تومان /3 ماهه

- تومان /6 ماهه

- تومان /سالیانه

خرید این پلن

فروش این محصول متوقف شده است

پلن انتخابی شما در در دسترس نیست، لطفا مقدار CPU را افزایش/کاهش دهید.

ویژگی های اصلی سرورهای آریاسرور

منابع اختصاصی کاملا اختصاصی و واقعی

Anti DDoS سخت افزاری و نرم افزاری

Ping Time پایین از ایران و پهنای باند بالا

پشتیبانی ۲۴/۷/۳۶۵ کامل بصورت تلفنی و تیکت

سوالات متداول

با سرویس های آریاسرور بهترین تجربه کسب و کار خودتون را داشته باشید.

بله. شما می توانید برای راه اندازی کلاس ها و رویدادهای آنلاین از سرور مجازی با حداقل ۸ گیگابایت رم و ۴ هسته CPU استفاده کنید. کافی است در مرحله انتخاب سیستم عامل، گزینه Ubuntu-16.04 BigBlueButton را انتخاب نمایید تا در زمان کوتاهی سرور آموزش مجازی به شما تحویل شود.

حتما؛ اما باید به این نکته توجه کنید که نصب سیستم عامل ویندوز به همراه دیتابیس حدود ۳۰ تا ۳۵ گیگابایت حجم را به تنهایی اشغال می کند.

خیر، با اینکه امکانات کامل تری مانند دسترسی Root و SSH را شامل می شود، شما میتوانید فقط از کنترل پنل دایرکت ادمین، سی پنل یا... استفاده و مانند هاست، سایتتان را به شکلی راحت مدیریت کنید و دیگر امور مدیریتی سرور را به ما بسپارید.

چنانچه اطلاعات سایت شما بر روی سرور یا هاست های ایران‌سرور باشد، تا سقف ۳ وب سایت را به صورت رایگان انتقال میدهیم. اگر سایت بر یک هاست یا سرور مجازی دیگر میزبانی می شوند، با ارسال بکاپ آنرا منتقل می کنیم.